Kontakt

Game Dog Performance Nutrition
Algis Animals Sp. z o.o.
ul. Bielawska 6 lok 9
02-511 Warszawa

[email protected]

Napisz do nas:

  Współpraca

  Zapraszamy do współpracy

  • Lekarzy weterynarii
  • Profesjonalne sklepy zoologiczne
  • Instruktorów szkolenia psów
  • Groomerów
  • Hodowców psów rasowych

  Skontaktuj się

  Maria Sobczuk
  Kierownik Sprzedaży
  tel. 734 130 179
  [email protected]

  Joanna Starz
  Opiekun Marki
  woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie,
  warmińsko-mazurskie
  tel. 734 103 101
  [email protected]

  Dołącz do naszego zespołu!

  Jeśli…
  ➡️ Posiadasz doświadczenie jako handlowiec w branży zoologicznej 😎
  ➡️ Jesteś pozytywnie zakręcona/y na punkcie psów🐕🐾
  ➡️ Chcesz się rozwijać i zdobywać wiedzę na specjalistycznych konferencjach👨‍🏫
  ➡️ Lubisz wyzwania i jazdę samochodem🚔
  ➡️ Chciałbyś z nami pracować 😀
  ➡️ Mieszkasz w województwie pomorskim lub dolnośląskim

  Nie czekaj! Aplikuj: [email protected]

  Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych na terenach województw pomorskiego i dolnośląskiego.
  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbudowanie sieci dystrybucji i promowanie produktów naszej firmy w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych, na terenie województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Realizacja tych zadań wiąże się z udziałem w wydarzeniach branżowych oraz wyjazdami poza miejsce zamieszkania.

  Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + premie uzależnione od wyników sprzedaży
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer

  W tytule emaila proszę koniecznie podać województwo miejsca zamieszkania.

  Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Algis Animals Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

  O nas

  Game Dog Performance Nutrition to marka profesjonalnych suplementów diety dla psów będąca efektem współpracy specjalistów w zakresie dietetyki weterynaryjnej, hodowców i opiekunów psów. Stanowią doskonałe uzupełnienie codziennej diety psa w szereg prozdrowotnych składników,  szczególnie w przypadku jego specjalnych potrzeb, wynikających z predyspozycji rasowych, uprawianych dyscyplin sportowych czy dolegliwości chorobowych. Receptury naszych suplementów zostały opracowane przez doskonałej klasy specjalistów, dzięki czemu preparaty charakteryzują się znakomitą przyswajalnością i wysoką skutecznością, wyraźnie zauważalną zwykle już po względnie krótkim okresie stosowania.

   

  Stale współpracujemy z ekspertami z branży żywienia zwierząt, lekarzami weterynarii, hodowcami psów rasowych oraz właścicielami psów sportowych i pracujących. Na co dzień dbamy o zdrowie i doskonałą kondycję szczególnie wymagających psów wyczynowo uprawiających sporty, których organizmy obciążone są ogromnym wysiłkiem fizycznym
  i psychicznym. Produkty Game Dog poprawiają komfort życia również psom wymagającym profesjonalnego wsparcia ze względu na zróżnicowane problemy zdrowotne.

   

  Nasze suplementy produkowane są w wyspecjalizowanym zakładzie farmaceutycznym, na terenie Unii Europejskiej, zgodnie z najwyższymi standardami. Wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane substancje klasy „Human Grade”, które dodatkowo poddajemy szeregowi analiz jakościowych, co gwarantuje najwyższą jakość produktu i bezpieczeństwo stosowania.

  Tworząc nasze suplementy dbamy o najwyższą jakość surowców - wszystkie nasze produkty powstały ze składników spełniających normy żywieniowe dla ludzi (ang. "human grade").

  Partnerzy

  Verteilung